Masz pytania? Zadzwoń   +44 787 896 36 56    polska   +48 503 40 19 37

logo PK Express

Matspeed - historia o nas

Firma Matspeed specjalizuje się w krajowym i zagranicznym przewozie osób i paczek komfortowym busem marki Fiat Ducato Maxi oraz Mercedesem Furgon na trasie POLSKA-ANGLIA-POLSKA.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszych kierowców mamy pewność, że podróż będzie dla Państwa przyjemna i bezpieczna. Standardem naszej firmy jest podstawienie klientowi zawsze technicznie sprawnego i czystego pojazdu w wyznaczone miejsce oraz ustaloną odpowiednio wcześniej godzinę.

Zarówno pasażerów jak i paczki zabieramy i dowozimy pod wskazany adres. Kierowca jest upoważniony do zważenia paczki przy kliencie, pobrania opłaty i wystawienia dowodu wpłaty z własnoręcznym podpisem klienta.

Gwarantujemy kompleksowe, solidne oraz terminowe wykonanie zleconej nam usługi transportowej. Punktualność, komfort oraz bezpieczeństwo podróży jest dla nas największym priorytetem.

Dbamy o to aby dostarczać naszym klientom usług na najwyższym poziomie za przystępną cenę. Wierzymy w to, że takie postępowanie przyczyni się do rozwoju naszej firmy oraz przekona klientów do stałej wspołpracy z firmą Matspeed.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług.


Jesteśmy do Państwa dyspozycji 365 dni w roku 24h na dobę..

Kontakt z nami

Jeśli masz pytania. Zadzwon do nas!

tel. kom. +48 503 401 937 (Polska)
tel. kom. +44 787 896 36 56 (Anglia)


lub napisz
e-mail: transport@matspeed.eu